طرح رایتل برای دانشجویان
 
 
 
نویسنده : تیموررضائی شهریور
تاریخ : پنج شنبه 29 مرداد 1394برچسب:,

طرح رایتل برای دانشجویان

کشور ما امروزه دارای سه اپراتور فعال در زمینه ارائه خدمات موبایلی می باشد که در رقابت تنگاتنگی باید یکدیگر قرار دارند و هر روز طرح ها و سرویس های جدیدی را به منظور جلب توجه مشترکین ارائه می کنند. بعضی از این طرح مختص قشر خاصی از جامعه می باشد و حالا رایتل سیم کارت دانشجویی خود را برای قشر دانشجوی کشور ارائه داده است. با استفاده از این سیم کارت شما می توانید در هزینه ها و شارژ رایتل خود بسیار صرفه جویی نمایید. برای آشنا شدن با این سیم کارت ها و همچنین نحوه خرید و شارژ رایتل مورد نیاز آن و جزئیات این سیم کارت ها با ما همراه باشید.

با شروع شدن سال تحصیلی جدید رایتل نوع جدیدی از سیم کارت های خود را مخصوص دانشویان کشور به همراه هدایای زیادی به منظور کاهش فشارهای ناشی از خرید شارژ رایتل برای این گروه از افراد جامعه تدارک دیده است.

در طرح جدید رایتل که مخصوص دانشجویان سراسر کشور است میتوانند 12 گیگابایت اینترنت، 30 هزار دقیقه مکالمه درون شبکه و 30 هزار پیامک درون شبکه هدیه بگیرند. با 12 گیگ اینترنت رایگان شما می توانید به شکل قابل توجهی مصرف شارژ رایتل موبایل خود را کمتر مصرف کنید.

به نقل از روابط عمومی رایتل، با توجه به شروع سال جدید تحصیلی، رایتل با ارائه این طرح برای دانشجویان، بهره مندی از خدمات ارزان را برای این دسته از مشترکین خود میسر کرده، تا بتوانند از خدمات ارزان بهره ببرند.

رایتل در وبسایت خود نیز اعلام کرده است که این طرح از اول آبان ماه آغاز شده و تا مدت محدودی ادامه دارد. تمامی دانشجویان سراسر کشور میتوانند اقدام به خرید سیم کارت های اعتباری رایتل با ویژگی های خاص نمایند تا در مصرف شارژ رایتل آنها صرفه جویی شود.

شارژ رایتل

به یاد داشته باشید که برای دریافت این سیم کارت ها نیاز است که کارت دانشجویی ارائه شود و همچنین مبلغ 20 هزار تمان نیز پرداخت شود. در این طرح سیم کارت های اعتباری با هدایای بسته ی سه ماهه به مشترک ارائه میشود.

همانطور که قبلاً اشاره شد، هدایای این بسته شامل 12 گیگابایت اینترنت، سی هزار پیامک داخل شبکه، 30 هزار دقیقه مکالمه درون شبکه همگی به مدت سه ماه خواهد بود که باعث کاهش هزینه ها و مصرف شارژ رایتل مشترک خواهد شد.
برای دریافت این سیم کارت ها ارائه کارت دانشجویی الزامی میباشد.

ما به شما دانشجویان کشور توصیه می کنیم که برای اینکه بتوانید به طور بهتری و موثرتری هزینه های تلفن همراه اول و شارژ رایتل خود را مدیریت کنید از اینگونه سیم کارت های رایتل استفاده کنید.

منبع: طرح جدید رایتل مخصوص دانشجویاننظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:

برچسب‌ها: